Seçim Sonuçları

WEB

Hazırladığımız seçim sonuçları sayfaları sayesinde seçim sonuçları en doğru ve en hızlı şekilde yine Mynet'te izlenecek. Seçilen milletvekilleri belli olmaya başladığı anda seçim sonuçları sayfalarında yerini alacak. Yeni dönemde Meclis'e girecek adayları seçim gününde öğrenebileceksiniz.

12 Haziran seçimlerinde, dijital mecralarda seçim sonuçlarını yine en hızlı ve en doğru iletecek adres olacağız.

Genel ve yerel seçim sonuçları ile birlikte referandumda da sonuçları yayınlamada hız ve güvenilirlik açısından Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen sitesi olan Mynet Seçim Sonuçları sayfası, 2011 genel seçimleri için de en iyi ve en kapsamlı şekilde hazırlandı.

Seçim sonuçlarını okuyucularına hızlı ve doğru şekilde aktarırken, şık ve kolay algılanan grafik tasarımlarla da seçim yarışının ve seçim sonuçlarının en kolay izleneceği ve en anlaşılır biçimde takip edileceği internet sitesi olacağız.

Seçim sonuçlarının witget ve Facebook’tan kolay izlenebilmesi için de bu alana özel bir uygulama  hazırladık. Son dakika gelişmeleri ve sürpriz sonuçlar için de ayrı haber servisi sunağız.

İşte 12 Haziran akşamı sunacağımız seçim sonuçları hizmetleri;

SEÇİM WIDGET UYGULAMASI

Kullanıcıların kendi siteleri ve blogları üzerinden seçim sonuçlarını duyurabilmeleri için HTML ve javascript tabanlı bir widget sunuluyor. Uygulamayı buraya tıklayarak sitenize yerleştirebilirsiniz.

Temel veriler dakika dakika güncellenerek widget uygulaması içinde de yayınlanacak.

Facebook'tan da Türkiye geneline ilişkin seçim sonuçları anlık olarak aktaracağız. Takipçiler soru, görüş, öneri ve yorumlarını anında iletebilecek.

MOBİL UYGULAMASI

iPad ve iPhone'da Mynet uygulamasını kullarak haber bölümünden seçim sonuçlarını canlı olarak takip edebileceksiniz.

Sonuçları takip etmek için gözünüz bu sayfada olsun!

Mynet Seçim Anketi adlı seçim araştırması Mynet Medya A.Ş tarafından yapılmakta ve finanse edilmektedir.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir